• ·مأموریت شركت داروسازی تولیددارو:

تأمین وتضمین ارائه محصولاتی جهت ارتقای سلامت جسمی و روحی تک‌تک افراد جامعه در اقصینقاط کشور.
تلاش برای بهبود شاخص‌های سلامت مصرف‌کنندگان.
توسعه فردی و توانمندسازی کارکنان به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان.
شناخته شدن به‌عنوان یک شرکت خوش‌نام، پیشرو، پاسخگو و متعهد به جامعه.
تلاش جهت تبدیل‌شدن به نخستین انتخاب مخاطبین از طریق عرضهداروهای متنوع و باکیفیت برتر در راستای تسکین آلام بیماران و بهبود سلامت جامعه.

 • ·ارزش‌های محوری سازمانی (منشور اخلاقی) شركت داروسازی تولیددارو:
 1. باور به فرهنگ دینی و اسلامی و پیروی از آن در گفتار و رفتار خود و در ارتباط با همکاران، مشتریان و ارباب‌رجوع با تأکید بر رعایت تقوا، عدالت، عزت و اعتدال.
 2. رعایت نظم، انضباط و پیراستگی محیط کار و آراستگی پوشش ظاهری مطابق با فرهنگ اسلامی.
 3. التزام به اجرای صحیح و به‌موقع تعهدات و احساس مسئولیت و تعلق نسبت به حرفه سازمان و ایجاد توازن بین منافع فردی و سازمانی با اولویت‌دهی به منافع سازمانی.
 4. پایبندی به ارزش­های اخلاقی در ارتباطات فردی و سازمانی با توجه به سه اصل صمیمیت، صداقت و صراحت.
 5. رعایت احترام، ادب و متانت نسبت به مراجعین، همکاران و به‌ویژه پیشکسوتان و پایبندی به فرهنگ نقدپذیری، پاسخ گوئی، مسئولیت‌پذیری و اعتماد متقابل.
 6. پایبندی به فرهنگ کار و تلاش در عرصه اقتصاد و تولید و خدمت‌رسانی به مردم و جلب رضایت مشتریان، ذینفعان و ارباب‌رجوع.
 7. مشارکت در تصمیم­سازی و تصمیم­گیری و تشریک‌مساعی در راستای تحقق اهداف شرکت و اجرای برنامه­های آن.
 8. رعایت اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوءاستفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ اطلاعات و اسرار سازمانی.
 9. توجه به جایگاه شرکت و رعایت الزامات، ملاحظات، نقش‌ها و مسئولیت‌های قانونی در رابطه با کلیه عوامل ذیربط و ذینفعان شرکت.
 10. ارتقاء و توسعه تجربه و دانش سازمانی به عنوان سرمایه شرکت و به اشتراک گذاشتن آن با همکاران، مشاوران و کلیه ذینفعان در چارچوب ضوابط شرکت.
 11. ارزش نهادن به زمان و وقت شناسی در انجام فعالیت‌ها و تعهدات و پاس داشتن حقوق و وقت همکاران، مشتریان و ارباب‌رجوع.
 12. استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت صرفه­جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد.
 • ·خط‌مشی مدیریت یکپارچه و منشور تعالی سازمان:

شرکت داروسازی تولیددارو به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع محصولات دارویی و مکمل‌های رژیمی _ غذایی در راستای ایفای مأموریت سازمانی، توسعــــه پایدار را از ارکان اصلی نظام مدیریت خود دانسته و حفظ امانت، رعایت اصول اخلاق کسب‌وکار را در تمامی فرآیندها و فعالیت‌های شرکت به‌عنوان یک فرهنگ‌سازمانی تعریف نموده است.

ازاین‌رو در جهت افزایش رضایت متوازن کلیه ذینفعان اقدام به استقرار سیستم مدیریت فراگیر بر اساس استانداردهای جهانی ISO9001:2015 &ISO14001:2015 & OHSAS18001:2007 به‌صورت یکپارچه نموده است. مدیریت و کارکنان شرکت متعهد می‌شوند درراستای افزایش بهره‌وری وارزش‌افزوده، ارتقای کیفیت محصولات تولیدی شرکت و عرضه آنها حداکثر تلاش به شرح زیر را مدنظر قرار داده و بر حضور در عرصه رقابت و توسعه پایدار اهتمام ورزند:

 1. 1)اندازه‌گیری و پایش مداوم فعالیت‌های شرکت در قالب سیستم مدیریت یکپارچهIMS
 2. 2) به‌کارگیری مدل تعالی سازمانی به‌عنوان مسیری مناسب جهت توسعه پایدار سازمان و بهبود مداوم
 3. 3) انطباق کلیه فعالیت­ها و فرآیند­ها بر اساس اصول و مقررات “Good Manufacturing Practice”:GMPدر راستای کمک به ارتقاء سطح سلامت جامعه و جلب رضایت تمامی ذینفعان
 4. 4) پیشگیری و کاهش ریسک‌های کیفی، ایمنی، بهداشت شغلی، آلاینده‌های زیست‌محیطی و امنیت اطلاعات
 5. 5) ایجاد زمینه مناسب جهت انجام کارهای گروهی، بالا بردن انگیزه مشارکت در کارکنان و برنامه‌ریزی‌های راهبردی نسبت به توانمندسازی و ارائه آموزش‌های تخصصی به کارکنان و همچنین ایجاد سازوکار مناسب در راستای مدیریت دانش
 6. 6)نوآوری و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی روز و خلاقیت در ارائه محصولات
 7. 7) احترام به نیازهای کارکنان، مشتریان­، مصرف­کنندگان، همسایگان، سهامداران و سایر ذینفعان و نیل به‌سوی هدف برآورده سازی ارتقای سطح سلامت جامعه
 8. 8)پیگیری به‌موقع شکایات مشتریان و سایر ذینفعان و پاسخ‌گویی مناسب و به هنگام
 9. 9)گردآوری و رعایت آخرین بازنگری‌های قوانین، آئین‌نامه‌ها و استانداردهای ملی و بین‌المللی در زمینه‌های ایمنی، بهداشت شغلی، زیست‌محیطی و مصارف انرژی
 10. 10)اقدام جهت توسعه بازارهای داخلی، خارجی و افزایش سهم بازار محصولات تولیدی شرکت
 11. 11)کاهش هزینه‌ها از طریق حذف دوباره‌کاری‌ها و کاهش ضایعات

مدیریت ارشد شرکت داروسازی تولیددارو، خود را ملزم و متعهد به اجرای سیستم‌های استقرار داده‌شده دانسته و پشتیبانی خود را از این رویکرد طی این خط‌مشی اعلام می‌دارد. همچنین مدیریت ارشد متعهد است که کفایت و اثربخشی تمام سیاست‌های فوق را به‌صورت دوره‌ای طی جلسات بازنگری مدیریت و خودارزیابی‌ها موردبررسی قرار داده و در صورت لزوم نسبت به بازنگری در آن اقدام نماید.

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2020

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب