• مأموریت شركت داروسازی تولیددارو:

تأمین وتضمین ارائه محصولاتی جهت ارتقای سلامت جسمی و روحی تک‌تک افراد جامعه در اقصینقاط کشور.
تلاش برای بهبود شاخص‌های سلامت مصرف‌کنندگان.
توسعه فردی و توانمندسازی کارکنان به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان.
شناخته شدن به‌عنوان یک شرکت خوش‌نام، پیشرو، پاسخگو و متعهد به جامعه.
تلاش جهت تبدیل‌شدن به نخستین انتخاب مخاطبین از طریق عرضه داروهای متنوع و باکیفیت برتر در راستای تسکین آلام بیماران و بهبود سلامت جامعه.

 • ارزش‌های محوری سازمانی (منشور اخلاقی) شركت داروسازی تولیددارو:
 1. باور به فرهنگ دینی و اسلامی و پیروی از آن در گفتار و رفتار خود و در ارتباط با همکاران، مشتریان و ارباب‌رجوع با تأکید بر رعایت تقوا، عدالت، عزت و اعتدال.
 2. رعایت نظم، انضباط و پیراستگی محیط کار و آراستگی پوشش ظاهری مطابق با فرهنگ اسلامی.
 3. التزام به اجرای صحیح و به‌موقع تعهدات و احساس مسئولیت و تعلق نسبت به حرفه سازمان و ایجاد توازن بین منافع فردی و سازمانی با اولویت‌دهی به منافع سازمانی.
 4. پایبندی به ارزش­های اخلاقی در ارتباطات فردی و سازمانی با توجه به سه اصل صمیمیت، صداقت و صراحت.
 5. رعایت احترام، ادب و متانت نسبت به مراجعین، همکاران و به‌ویژه پیشکسوتان و پایبندی به فرهنگ نقدپذیری، پاسخ گوئی، مسئولیت‌پذیری و اعتماد متقابل.
 6. پایبندی به فرهنگ کار و تلاش در عرصه اقتصاد و تولید و خدمت‌رسانی به مردم و جلب رضایت مشتریان، ذینفعان و ارباب‌رجوع.
 7. مشارکت در تصمیم­ سازی و تصمیم­ گیری و تشریک‌مساعی در راستای تحقق اهداف شرکت و اجرای برنامه ­های آن.
 8. رعایت اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوءاستفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ اطلاعات و اسرار سازمانی.
 9. توجه به جایگاه شرکت و رعایت الزامات، ملاحظات، نقش‌ها و مسئولیت‌های قانونی در رابطه با کلیه عوامل ذیربط و ذینفعان شرکت.
 10. ارتقاء و توسعه تجربه و دانش سازمانی به عنوان سرمایه شرکت و به اشتراک گذاشتن آن با همکاران، مشاوران و کلیه ذینفعان در چارچوب ضوابط شرکت.
 11. ارزش نهادن به زمان و وقت شناسی در انجام فعالیت‌ها و تعهدات و پاس داشتن حقوق و وقت همکاران، مشتریان و ارباب‌رجوع.
 12. استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت صرفه­ جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد.
 • خط‌مشی مدیریت یکپارچه و منشور تعالی سازمان:

شرکت داروسازی تولیددارو به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع محصولات دارویی و مکمل‌های رژیمی - غذایی در راستای ایفای مأموریت سازمانی، توسعه پایدار را از ارکان اصلی نظام مدیریت خود دانسته و حفظ امانت، رعایت اصول اخلاق کسب‌وکار را در تمامی فرآیندها و فعالیت‌های شرکت به‌عنوان یک فرهنگ‌سازمانی تعریف نموده است.

ازاین‌رو در جهت افزایش رضایت متوازن کلیه ذینفعان اقدام به استقرار سیستم مدیریت فراگیر بر اساس استانداردهای جهانی ISO 14001:2015 & OHSAS 18001:2007& ISO 9001:2015 به‌صورت یکپارچه نموده است. مدیریت و کارکنان شرکت متعهد می‌شوند درراستای افزایش بهره‌وری وارزش‌افزوده، ارتقای کیفیت محصولات تولیدی شرکت و عرضه آنها حداکثر تلاش به شرح زیر را مدنظر قرار داده و بر حضور در عرصه رقابت و توسعه پایدار اهتمام ورزند:

 1. اندازه‌گیری و پایش مداوم فعالیت‌های شرکت در قالب سیستم مدیریت یکپارچهIMS
 2.  به‌کارگیری مدل تعالی سازمانی به‌عنوان مسیری مناسب جهت توسعه پایدار سازمان و بهبود مداوم
 3.  انطباق کلیه فعالیت­ها و فرآیند­ها بر اساس اصول و مقررات “Good Manufacturing Practice”:GMPدر راستای کمک به ارتقاء سطح سلامت جامعه و جلب رضایت تمامی ذینفعان
 4.  پیشگیری و کاهش ریسک‌های کیفی، ایمنی، بهداشت شغلی، آلاینده‌های زیست‌محیطی و امنیت اطلاعات
 5.  ایجاد زمینه مناسب جهت انجام کارهای گروهی، بالا بردن انگیزه مشارکت در کارکنان و برنامه‌ریزی‌های راهبردی نسبت به توانمندسازی و ارائه آموزش‌های تخصصی به کارکنان و همچنین ایجاد سازوکار مناسب در راستای مدیریت دانش
 6. نوآوری و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی روز و خلاقیت در ارائه محصولات
 7.  احترام به نیازهای کارکنان، مشتریان­، مصرف­کنندگان، همسایگان، سهامداران و سایر ذینفعان و نیل به‌سوی هدف برآورده سازی ارتقای سطح سلامت جامعه
 8. پیگیری به‌موقع شکایات مشتریان و سایر ذینفعان و پاسخ‌گویی مناسب و به هنگام
 9. گردآوری و رعایت آخرین بازنگری‌های قوانین، آئین‌نامه‌ها و استانداردهای ملی و بین‌المللی در زمینه‌های ایمنی، بهداشت شغلی، زیست‌محیطی و مصارف انرژی
 10. اقدام جهت توسعه بازارهای داخلی، خارجی و افزایش سهم بازار محصولات تولیدی شرکت
 11. کاهش هزینه‌ها از طریق حذف دوباره‌کاری‌ها و کاهش ضایعات

مدیریت ارشد شرکت داروسازی تولیددارو، خود را ملزم و متعهد به اجرای سیستم‌های استقرار داده‌شده دانسته و پشتیبانی خود را از این رویکرد طی این خط‌مشی اعلام می‌دارد. همچنین مدیریت ارشد متعهد است که کفایت و اثربخشی تمام سیاست‌های فوق را به‌صورت دوره‌ای طی جلسات بازنگری مدیریت و خودارزیابی‌ها موردبررسی قرار داده و در صورت لزوم نسبت به بازنگری در آن اقدام نماید.

شرکت داروسازی تولیدارو
فرآورده های دارویی و بهداشتی
مدیریت تکنولوژی ، تجهیزات، دارائی های فیزیکی
ادامه مطلب
اهداف و استراتژی
افزایش بهره وری و سود آوری

 شرکت تولیددارو یکی از بزرگترین و قدیمی­ ترین کارخانجات داروسازی ایران می­ باشد که در سال 1335 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت فرآورده­ های دارویی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت با نام تجاری TD پیش از پیروزی انقلاب یکی از کارخانجات داروسازی مطرح کشور بوده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در ردیف کارخانه­ های مطرح تولید و عرضه دارو قرار داشته است. در سال 1384 با توجه به سیاستهای گروه سرمایه­ گذاری البرز و تشکیل هلدینگ­ های تخصصی، شرکت تولیددارو به دو بخش آرایشی، بهداشتی و دارویی تفکیک شد و  از همان سال بخش دارویی تحت عنوان شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص) ادامه فعالیت نمود.

شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص)در سال 1384 تأسیس و در تاریخ 1384/4/8 تحت شماره 249619 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.دراین شرکت، بیش از  106 داروی مختلف که در اشکال دارویی گوناگون نظیر قرص، کپسول، شیاف، شربت، سوسپانسیون، ژل، پماد، آمپول، قطره و محلولهای ضدعفونی کننده دارای پروانه ساخت دارو از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (معاونت غذا و دارو) بوده ،تولید و عرضه  می ­شوند. این داروها طیف گسترده­ ای از گروه های درمانی نظیر داروهای قلبی- عروقی، گوارشی، تنفسی، پوستی، اعصاب و روان، ضد درد و ضد تب، ضد میکروبهای سیستمیک و موضعی، ضدعفونی کننده ­های سطحی و مکمل ­های خوراکی را تحت پوشش قرار می ­دهند.همچنین محصولاتی نظیر انواع پارابن­ها، دی کلسیم فسفات، متانول، پویدون آیوداین و غیره که از مواد اولیه مورد استفاده در صنایع داروسازی و آزمایشگاهی می­ باشند نیز در این شرکت ساخته می ­شوند.محل قانونی شرکت در تهران ، ابتدای جاده ساوه خیابان شهید یادگار واقع است.

برندها

تماس با ما

آدرس:تهران - ابتدای جاده ساوه – خیابان شهید یادگار – کد پستی 1371616314 شماره ثبت : 249619


تلفن: 61170

فکس : 66620175

امور سهام : 88945512 


 ایمیل: phtd@toliddaru.ir

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2022

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب