برنامه ریزی وانبارها

با عنایت به گستره فعالیت و عملکرد شرکت داروسازی تولیددارو و نیاز به تامین بموقع مواد اولیه و اقلام بسته بندی بر اساس تولید پیش بینی شده و در نتیجه نظام مند نمودن و امکان پشتیبانی بموقع تولید منطبق با برنامه و بودجه پیش بینی شده فعالیت واحد برنامه ریزی وانبارها تعریف می گردد.

برنامه ریزی

تجزیه وتحلیل گزارشات تولید وفروش

نظارت و کنترل تولید و تهیه گزارش مقایسه ای.

تهیه و تنظیم برنامه عملیاتی تولید مطابق با نیاز واحد فروش و بازار .

امکان سنجی و نیاز سنجی منابع انسانی و ماشین آلات بمنظور تولید مناسب .

تهیه وتنظیم برنامه دوره ای تامین مواد واقلام بسته بندی وهمکاری با امور بازرگانی .

هماهنگی و همکاری با واحدهای مالی و فروش بمنظور تولید محصولات با حاشیه سود مناسب و مورد تقاضای بازار.

 

انبارها 

انبار محصول

انبار ملزومات

انبار فنی وقطعات یدکی

انبار مواد اولیه و اقلام بسته بندی

 

پشتیبانی مناسب تولید مطابق با برنامه ارائه شده (شامل تامین بموقع مواد قبل از تولید ، تامین قطعات ماشین آلات حین تولید و تحویل ونگهداری محصول ساخته شده بعد از تولید)

شرکت داروسازی تولیدارو
فرآورده های دارویی و بهداشتی
مدیریت تکنولوژی ، تجهیزات، دارائی های فیزیکی
ادامه مطلب
اهداف و استراتژی
افزایش بهره وری و سود آوری

 شرکت تولیددارو یکی از بزرگترین و قدیمی­ ترین کارخانجات داروسازی ایران می­ باشد که در سال 1335 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت فرآورده­ های دارویی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت با نام تجاری TD پیش از پیروزی انقلاب یکی از کارخانجات داروسازی مطرح کشور بوده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در ردیف کارخانه­ های مطرح تولید و عرضه دارو قرار داشته است. در سال 1384 با توجه به سیاستهای گروه سرمایه­ گذاری البرز و تشکیل هلدینگ­ های تخصصی، شرکت تولیددارو به دو بخش آرایشی، بهداشتی و دارویی تفکیک شد و  از همان سال بخش دارویی تحت عنوان شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص) ادامه فعالیت نمود.

شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص)در سال 1384 تأسیس و در تاریخ 1384/4/8 تحت شماره 249619 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.دراین شرکت، بیش از  106 داروی مختلف که در اشکال دارویی گوناگون نظیر قرص، کپسول، شیاف، شربت، سوسپانسیون، ژل، پماد، آمپول، قطره و محلولهای ضدعفونی کننده دارای پروانه ساخت دارو از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (معاونت غذا و دارو) بوده ،تولید و عرضه  می ­شوند. این داروها طیف گسترده­ ای از گروه های درمانی نظیر داروهای قلبی- عروقی، گوارشی، تنفسی، پوستی، اعصاب و روان، ضد درد و ضد تب، ضد میکروبهای سیستمیک و موضعی، ضدعفونی کننده ­های سطحی و مکمل ­های خوراکی را تحت پوشش قرار می ­دهند.همچنین محصولاتی نظیر انواع پارابن­ها، دی کلسیم فسفات، متانول، پویدون آیوداین و غیره که از مواد اولیه مورد استفاده در صنایع داروسازی و آزمایشگاهی می­ باشند نیز در این شرکت ساخته می ­شوند.محل قانونی شرکت در تهران ، ابتدای جاده ساوه خیابان شهید یادگار واقع است.

برندها

تماس با ما

آدرس:تهران - ابتدای جاده ساوه – خیابان شهید یادگار – کد پستی 1371616314 شماره ثبت : 249619


تلفن: 61170

فکس : 66620175

امور سهام : 88945512 


 ایمیل: phtd@toliddaru.ir

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2022

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب