واحد امور اداری و منابع انسانی شرکت داروسازی تولیدارو در راستای تحقق و نیل به اهداف موردنظرشرکت و همچنین بمنظور ارائه خدمات بهتر به کارکنان محترم اقدام به مکانیزه نمودن سیستمهای جاری خود نموده که با بهره گیری از این موضوع و جذب نیروهای متخصص و کارآمد و با استفاده از دانش و تکنولوژی روز توانسته است در راستای خدمات رسانی و اهداف از پیش تعریف شده شرکت گامی مؤثر بردارد.

 

همچنین شایان ذکر است این واحد که متشکل از بخش های مشروحه ذیل میباشد:

1. اداره کارگزینی که عهده دار کلیه امور پرسنلی کارکنان از جمله جذب و افت منابع انسانی ، تهیه لیست های کارکرد ماهانه ، کنترل ورود خروج و ثبت مرخصیها و ماموریت های  پرسنل ، صدور انواع گواهی های مورد نیاز ، تهیه آمارهای پرسنلی در فاصله های زمانی یکماه ، سه ماهه ، و شش ماهه ، صدور و تمدید قرارداد های کارکنان ، و سایر امور محوله میباشد .

2. اداره خدمات عمومی که ارائه دهنده خدماتی چون نگهداری فضای سبز ، جمع آوری و انتقال ضایعات و پسماندهای سطح شرکت به محل های مربوطه ، تعمیر و نگهداری خطوط تلفن ، نقاشی ساختمان ها و ابنیه ، شستشو و اتوی البسه پرسنل و سایر خدمات موردنیاز میباشد .

3. اداره ایمنی بهداشت که در راستای ایجاد محیطی ایمن و سلامت همه ساله اقدام به اندازه گیری و سنجش آلاینده های زیست محیطی و انجام معاینات ادواری پرسنل نموده و با توجه به نتایج بدست آمده و با بهره گیری از کارشناسان بهداشت حرفه ای کار و همچنین پزشک معتمد شرکت نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام مقتضی بعمل می آورد. همچنین با وجود پزشک معتمد در این واحد ارائه خدمات درمانی از قبیل معاینات مورد نیاز ، تزریقات ، پانسمان  و ... به پرسنل محترم نیز امکانپذیر میباشد .

4. اداره انتظامات و آتش نشانی که با توجه به وسعت محل کارخانه ارائه دهنده خدمات نگهبانی و حراست بوده و همچنین بمنظور برقراری محیطی ایمن اقدامات قابل توجهی درخصوص راه اندازی سیستم اعلام و  اطفاء حریق نموده که در دوره های زمانی مشخص توانمندی پرسنل واحد آتش نشانی از طریق برگزاری مانورهای مرتبط پایش می گردد.

5. اداره رفاه که بمنظور ایجاد انگیزه و روحیه همکاری پرسنل محترم  در مواردی نظیر ارائه پیشنهادهای سازنده ، ابتکارو  خلاقیت ، نوآوری و ... و همچنین مناسبت های ملی و مذهبی اقداماتی را درخصوص تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان بعمل آورده و همچنین در جهت رفاه
پرسنل و بر اساس آئین نامه وام شرکت ماهانه مبالغی تحت عنوان وام قرض الحسنه از طریق این اداره  در اختیار کارکنان محترم قرار داده میشود .

6. اداره خدمات پشتیبانی که عهده دار تهیه کلیه لوازم و اقلام مصرفی مورد نیاز واحد ها می باشد .

 

شرکت داروسازی تولیدارو
فرآورده های دارویی و بهداشتی
مدیریت تکنولوژی ، تجهیزات، دارائی های فیزیکی
ادامه مطلب
اهداف و استراتژی
افزایش بهره وری و سود آوری

 شرکت تولیددارو یکی از بزرگترین و قدیمی­ ترین کارخانجات داروسازی ایران می­ باشد که در سال 1335 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت فرآورده­ های دارویی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت با نام تجاری TD پیش از پیروزی انقلاب یکی از کارخانجات داروسازی مطرح کشور بوده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در ردیف کارخانه­ های مطرح تولید و عرضه دارو قرار داشته است. در سال 1384 با توجه به سیاستهای گروه سرمایه­ گذاری البرز و تشکیل هلدینگ­ های تخصصی، شرکت تولیددارو به دو بخش آرایشی، بهداشتی و دارویی تفکیک شد و  از همان سال بخش دارویی تحت عنوان شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص) ادامه فعالیت نمود.

شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص)در سال 1384 تأسیس و در تاریخ 1384/4/8 تحت شماره 249619 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.دراین شرکت، بیش از  106 داروی مختلف که در اشکال دارویی گوناگون نظیر قرص، کپسول، شیاف، شربت، سوسپانسیون، ژل، پماد، آمپول، قطره و محلولهای ضدعفونی کننده دارای پروانه ساخت دارو از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (معاونت غذا و دارو) بوده ،تولید و عرضه  می ­شوند. این داروها طیف گسترده­ ای از گروه های درمانی نظیر داروهای قلبی- عروقی، گوارشی، تنفسی، پوستی، اعصاب و روان، ضد درد و ضد تب، ضد میکروبهای سیستمیک و موضعی، ضدعفونی کننده ­های سطحی و مکمل ­های خوراکی را تحت پوشش قرار می ­دهند.همچنین محصولاتی نظیر انواع پارابن­ها، دی کلسیم فسفات، متانول، پویدون آیوداین و غیره که از مواد اولیه مورد استفاده در صنایع داروسازی و آزمایشگاهی می­ باشند نیز در این شرکت ساخته می ­شوند.محل قانونی شرکت در تهران ، ابتدای جاده ساوه خیابان شهید یادگار واقع است.

برندها

تماس با ما

آدرس:تهران - ابتدای جاده ساوه – خیابان شهید یادگار – کد پستی 1371616314 شماره ثبت : 249619


تلفن: 61170000

فکس : 66620175

امور سهام : 02161171228 


 ایمیل: phtd@toliddaru.ir

ایمیل امور سهام : saham@toliddaru.ir

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2023

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب