برنامه باز آموزی داروسازان و پزشکان عمومی سراسر کشور در تاریخ 12 الی 14 تیر ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزارگردید.

برنامه باز آموزی داروسازان و پزشکان عمومی سراسر کشور در تاریخ 12 الی 14 تیر ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزارگردید.

این همایش شامل 24 برنامه بازآموزی مدون ویژه پزشکان عمومی بوده و پزشکان و داروسازان از تمامی نقاط کشور در آن حضور داشتند.

در حاشیه این همایش 3 روزه شرکت های داروسازی و وارداتی نیز حضور داشتند و به معرفی محصولات خود به خصوص محصولات جدید وارداتی و یا تولیدی خود به پزشکان و داروسازان شرکت کننده در همایش می پرداختند.شرکت داروسازی تولیددارو با حضور چشمگیر خود در این همایش به معرفی محصولات جدید شرکت از جمله: کرم سورین ، کپسول لیپوسولوین (فنوفیبرات)، کرم کالامین، قرص ریزدرونیت و قرص مدافینیل پرداخته و از طریق ارائه پرسشنامه سنجش رضایتمندی مشتریان ، نظرات و پیشنهادات داروسازان و پزشکان شرکت کننده در همایش را از جنبه های مختلف عملکرد شرکت تولیددارو  ، کیفیت محصولات ، عملکرد شرکت های پخش ، نیاز های داروئی در شرایط کنونی بازار جویا شدند.

اهداف کل شرکت در همایش به شرح ذیل می باشد:

معرفی برند شرکت داروسازی تولیددارو به عنوان یکی از بزرگترین و با تجربه ترین شرکت های داروسازی در ایران 

معرفی دارو های جدید شرکت با نام برند جهت توسعه و گسترش روند صعودی فروش و دستیابی به سهم بیشتر در بازار داروئی کشور

معرفی داروهای مهم و استراتژیک شرکت شامل برونکوتیدی، جینکوتیدی، تیدی کولین و ...... و آشنایی بیشتر جامعه پزشکی با محصولات و کاربرد آنها در تخصص های مختلف

امید است با مد نظر قرار دادن پیشنهادات و نظرات این قشر محترم، شرکت داروسازی تولیددارو سربلند تر از همیشه در عرصه تولید محصولات داروئی در کشور فعالیت نماید.

شرکت های حاضر در همایش عبارتند از : ابوریحان – اکسیر- شهردارو- البرزدارو- اوه سینا – بهوزان – روزدارو - دینه – ادونیس – ایران ناژو ، و....

تعداد بازدید کنندگان از غرفه شرکت بیش از 500 نفر پزشک و داروساز

فرم نظر سنجی پر شده توسط پزشکان و داروسازان در حدود 150 فرم.

نمونه های مصرف شده 200 بسته قرص ریزدرونیت ، 100 بسته قرص جینکوتیدی و 100 عدد شربت برونکوتیدی

همکاران حاضر در غرفه خانم ها دکتر سوری ، دکتر شریف زاده ، دکتر عطاری و آقای دکتر شیخها

همکاران مدیریت فروش و بازاریابی شرکت ، خانم شهریاری ، خانم نجفی ، خانم عطایی و آقای محمد قلی

 

شرکت داروسازی تولیدارو
فرآورده های دارویی و بهداشتی
مدیریت تکنولوژی ، تجهیزات، دارائی های فیزیکی
ادامه مطلب
اهداف و استراتژی
افزایش بهره وری و سود آوری

 شرکت تولیددارو یکی از بزرگترین و قدیمی­ ترین کارخانجات داروسازی ایران می­ باشد که در سال 1335 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت فرآورده­ های دارویی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت با نام تجاری TD پیش از پیروزی انقلاب یکی از کارخانجات داروسازی مطرح کشور بوده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در ردیف کارخانه­ های مطرح تولید و عرضه دارو قرار داشته است. در سال 1384 با توجه به سیاستهای گروه سرمایه­ گذاری البرز و تشکیل هلدینگ­ های تخصصی، شرکت تولیددارو به دو بخش آرایشی، بهداشتی و دارویی تفکیک شد و  از همان سال بخش دارویی تحت عنوان شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص) ادامه فعالیت نمود.

شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص)در سال 1384 تأسیس و در تاریخ 1384/4/8 تحت شماره 249619 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.دراین شرکت، بیش از  106 داروی مختلف که در اشکال دارویی گوناگون نظیر قرص، کپسول، شیاف، شربت، سوسپانسیون، ژل، پماد، آمپول، قطره و محلولهای ضدعفونی کننده دارای پروانه ساخت دارو از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (معاونت غذا و دارو) بوده ،تولید و عرضه  می ­شوند. این داروها طیف گسترده­ ای از گروه های درمانی نظیر داروهای قلبی- عروقی، گوارشی، تنفسی، پوستی، اعصاب و روان، ضد درد و ضد تب، ضد میکروبهای سیستمیک و موضعی، ضدعفونی کننده ­های سطحی و مکمل ­های خوراکی را تحت پوشش قرار می ­دهند.همچنین محصولاتی نظیر انواع پارابن­ها، دی کلسیم فسفات، متانول، پویدون آیوداین و غیره که از مواد اولیه مورد استفاده در صنایع داروسازی و آزمایشگاهی می­ باشند نیز در این شرکت ساخته می ­شوند.محل قانونی شرکت در تهران ، ابتدای جاده ساوه خیابان شهید یادگار واقع است.

برندها

تماس با ما

آدرس:تهران - ابتدای جاده ساوه – خیابان شهید یادگار – کد پستی 1371616314 شماره ثبت : 249619


تلفن: 61170000

فکس : 66620175

امور سهام : 02161171228 


 ایمیل: phtd@toliddaru.ir

ایمیل امور سهام : saham@toliddaru.ir

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2023

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب