در همايش دستاوردهاي صنعت دارويي و تجهيزات پزشكي 


دوم اسفند،‌ تالار وحدت تهران، شاهد حضور انديشمندان، داروسازان، توليدكنندگان دارو و استادان عرصه صنعت و تجهيزات پزشكي كشور بود كه با روحيه‌اي عالي و پر از شور و شعف، در مراسم معرفي دستاوردهاي صنعت دارو و تجهيزات پزشكي گرد هم آمده بودند تا بابت موفقيت‌هاي بزرگشان در عرصه داروسازي، جشن ملي برگزار كنند.
در اين مراسم كه با هدف قدرداني از كساني كه در عرصه خودكفايي اين كشور در حوزه دارو و تجهيزات پزشكي زحمت مي كشند و نيز رونمايي 12 قلم دارو و 2 مورد تجهيزات پزشكي توليد داخل برگزار گرديد وزير محترم بهداشت جناب آقاي دكتر سيد حسن هاشمي، داروسازان و افرادي كه در زمينه توليد دارو فعاليت مي‌كنند را جهادگر ناميد و اظهار داشت: شما جهادگر هستيد چرا كه كمتر حرف مي‌زنيد و بيشتر عمل مي‌كنيد و حاصل عمل شما چيزي جز توليد، فناوري، استقلال كشور و توسعه امنيت كشور نيست .
همچنين جناب آقاي دكتر رسول ديناروند رئيس محترم سازمان غذا و دارو تسهيل صادرات دارو و تجهيزات پزشكي كشور را از اولويت هاي وزارت بهداشت خواند و گفتند: هدف درست ما در حوزه داروسازي رسيدن به تراز مثبت تجاري است.
در همين راستا شركت داروسازي توليددارو با مديريت جناب آقاي دكتر پيام سيفي موفق به دريافت تنديس بلورين سيب غذا از وزير محترم بهداشت
جناب آقاي دكتر سيد حسن هاشمي بابت توليد محصولات كپسول دابيگاتران و قرص فبوكسوستات براي اولين بار در ايران شد.
اميد است كه شركت داروسازي توليددارو همراه كليه مديران و پرسنل زحمتكش همچنان در آسمان دارويي كشور با افتخارات مداوم خود بدرخشد.

 

شرکت داروسازی تولیدارو
فرآورده های دارویی و بهداشتی
مدیریت تکنولوژی ، تجهیزات، دارائی های فیزیکی
ادامه مطلب
اهداف و استراتژی
افزایش بهره وری و سود آوری

 شرکت تولیددارو یکی از بزرگترین و قدیمی­ ترین کارخانجات داروسازی ایران می­ باشد که در سال 1335 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت فرآورده­ های دارویی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت با نام تجاری TD پیش از پیروزی انقلاب یکی از کارخانجات داروسازی مطرح کشور بوده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در ردیف کارخانه­ های مطرح تولید و عرضه دارو قرار داشته است. در سال 1384 با توجه به سیاستهای گروه سرمایه­ گذاری البرز و تشکیل هلدینگ­ های تخصصی، شرکت تولیددارو به دو بخش آرایشی، بهداشتی و دارویی تفکیک شد و  از همان سال بخش دارویی تحت عنوان شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص) ادامه فعالیت نمود.

شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص)در سال 1384 تأسیس و در تاریخ 1384/4/8 تحت شماره 249619 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.دراین شرکت، بیش از  106 داروی مختلف که در اشکال دارویی گوناگون نظیر قرص، کپسول، شیاف، شربت، سوسپانسیون، ژل، پماد، آمپول، قطره و محلولهای ضدعفونی کننده دارای پروانه ساخت دارو از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (معاونت غذا و دارو) بوده ،تولید و عرضه  می ­شوند. این داروها طیف گسترده­ ای از گروه های درمانی نظیر داروهای قلبی- عروقی، گوارشی، تنفسی، پوستی، اعصاب و روان، ضد درد و ضد تب، ضد میکروبهای سیستمیک و موضعی، ضدعفونی کننده ­های سطحی و مکمل ­های خوراکی را تحت پوشش قرار می ­دهند.همچنین محصولاتی نظیر انواع پارابن­ها، دی کلسیم فسفات، متانول، پویدون آیوداین و غیره که از مواد اولیه مورد استفاده در صنایع داروسازی و آزمایشگاهی می­ باشند نیز در این شرکت ساخته می ­شوند.محل قانونی شرکت در تهران ، ابتدای جاده ساوه خیابان شهید یادگار واقع است.

برندها

تماس با ما

آدرس:تهران - ابتدای جاده ساوه – خیابان شهید یادگار – کد پستی 1371616314 شماره ثبت : 249619


تلفن: 61170000

فکس : 66620175

امور سهام : 02161171228 


 ایمیل: phtd@toliddaru.ir

ایمیل امور سهام : saham@toliddaru.ir

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت داروسازی تولید دارو می باشد. © 2023

طراحی وب سایت توسط دارکوب | میزبانی وب هاستینگ با دارکوب